logo Olde Veste
Leden Olde Veste collecteren voor Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind

Leden Olde Veste collecteren voor Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind

Nieuwsbericht

In de week van 14 tot en met 19 November zal de Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind haar landelijke collecte week houden. Vrijwilligers zullen in de week van deur tot deur gaan want door uw bijdrage kan de stichting honderden projecten voor kinderen met een handicap mogelijk maken. Niet alleen landelijke maar ook in de regio bied de stichting hulp. Zo kunnen de kinderen van Aangepast Paardrijden Steenwijk ook rekenen op financiële hulp van NSGK.  Ook in Steenwijkerland zullen de vrijwilligers gaan collecteren. De organisator van de collecte voor Steenwijkerland, Peter Vochteloo, heeft de hulp in geroepen van de voetbalvereniging Olde Veste.  “  Binnen onze vereniging is er ook  een G team en zodoende was de link naar de landelijke stichting gauw gelegd. Natuurlijk doet onze club meer aan maatschappelijke ondersteuning en willen we graag mee helpen “ verteld Olde Veste bestuurslid Martin van ’t Veen.
Deel dit bericht

share op facebook  
Top